Nazwa stanowiska:

Konstruktor maszyn komunalnych

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • specjalizacja - projektowanie maszyn komunalnych
  • opracowywanie nowych rozwiązań, optymalizacja istniejących konstrukcji oraz inicjowanie, wdrażanie usprawnień,
  • nadzór nad wdrażaniem do produkcji nowych produktów,
  • definiowanie oraz tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej, schematów hydraulicznych,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • współpraca z dostawcami komponentów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn komunalnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży maszyn komunalnych mile widziana,
  • dobra znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (SolidEdge)
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • umiejętność organizacji pracy,

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość stałego rozwoju,
  • pracę w zespole wysokiej klasy specjalistów,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Jesteś zainteresowany/a?

Zadaj pytanie