Nazwa stanowiska:

Konsultant/Analityk ds. wsparcia aplikacji

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych dla nowych rozwiązań aplikacyjnych
  • Wypracowywanie korzyści biznesowych poprzez wdrażanie i dostosowywanie funkcjonalności systemów informatycznych
  • Monitorowania poprawności użycia aplikacji w poszczególnych krokach procesu, znajdowanie problemów i proponowanie usprawnień, dostosowanie wykorzystania systemów IT
  • Bliska współpraca z użytkownikami aplikacji
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych, przewodników po rozwiązaniach, wytycznych do procedur i dokumentacji, wsparcie szkoleniowe, pomoc przy generowaniu raportów
  • Analiza poprawności danych, dokumentów i algorytmów zawartych w systemach aplikacyjnych
  • Asystowanie użytkownikom systemów IT, pomoc w codziennym korzystaniu z funkcjonalności aplikacji
  • Współpraca z dostawcami, udział w projektach rozwoju aplikacji, tj. wdrożenia nowych modułów i funkcjonalności

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako konsultant/analityk systematów klasy ERP i/ lub TPP  min. w jednym z modułów: logistyka, produkcja, finanse, kadry, itp.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość podstaw administracji systemów bazodanowych opartych na MSSQL
  • Mile widziana znajomość zachodzących podstawowych procesów w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywność i nastawienie na klienta wewnętrznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych i pracę na ciekawych projektach
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole
Jesteś zainteresowany/a?
Zadaj pytanie