Data publikacji oferty: 26.03.2018
Wydrukuj

Nazwa stanowiska:

Lider produkcji - dział montażu

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcyjnych na zmianie
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jakości i wydajności
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych, organizacyjnych
  • Zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur oraz przepisów BHP
  • Usprawnianie procesu produkcyjnego w oparciu o metodologię Lean Manufacturing

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Inicjatywa w działaniu, nastawienie na realizację zadań i rozwiązywanie problemów
  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane kierunki techniczne)
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników
  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi Lean Management

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych firm w regionie
  • Przyjazną atmosferę pracy i realne warunki rozwoju
  • Dużą autonomię w działaniu oraz możliwości samorealizacji
  • Nowoczesne miejsce pracy (nowa fabryka)
  • Pakiet socjalny (posiłki regeneracyjne i dofinansowanie do karty sportowej)
Jesteś zainteresowany/a?

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Samasz Sp. z o.o. z siedzibą w Zabłudowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Zadaj pytanie