Nazwa stanowiska:

Technolog, programista CNC

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • Obsługa i programowanie maszyn CNC (frezarki, tokarki)
  • Znajomość sterowania i ustawiania maszyn według oprogramowania Fanuc, OSP-P300L
  • Opracowywanie i optymalizacja procesów technologicznych obróbki detalu
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej
  • Dobór narzędzi, parametrów skrawania i mocowań do wykonania detali na maszynach CNC
  • Pełen test programu i wdrożenie na wydziale produkcyjnym (asysta w trakcie wykonania operacji przez operatora)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów na wydziale z zakresu obróbki
  • Monitorowanie przebiegu stosowanych procesów i podejmowanie działań korygujących

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w obróbce skrawaniem
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość systemu programowania CAD/CAM (SolidEdge, EdgeCam)
  • Znajomość sterowań FANUC, OSP-P300L
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej
  • Znajomość właściwości obrabianych materiałów oraz doboru parametrów obróbczych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole
Jesteś zainteresowany/a?
Zadaj pytanie