Data publikacji oferty: 23.05.2018
Wydrukuj

Nazwa stanowiska:

Trener / koordynator Lean Management

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • Wspieranie kadry zarządzającej w ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych
  • Motywowanie pracowników, propagowanie rozwoju kultury Lean i systemu SaMASZ Production System
  • Koordynacja ustalonych wcześniej projektów i warsztatów
  • Identyfikacja marnotrawstwa występującego w istniejących procesach oraz ich usprawnianie
  • Udział i doradztwo w spotkaniach kadry menadżerskiej.
  • Dostarczanie kadrze zarządzającej, niezbędnych do pracy materiałów w celu ciągłego jej doskonalenia (harmonogramy pracy, pomoc w tworzeniu patroli 5s, materiały informacyjne i promocyjne)
  • Przeprowadzanie audytów 5s. Omawianie audytów z kadrą zarządzającą oraz pracownikami

Wymagania:

  • Zdolności interpersonalne (komunikatywność, elastyczność, umiejętność przekazywania informacji zwrotnej)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość metodologii Lean Management przynajmniej w stopniu podstawowym
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office

Oferujemy:

  • Znajomość metodologii Lean Management w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność przeprowadzania warsztatów oraz szkoleń
  • Umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu szczupłego zarządzania i wytwarzania.
  • Doświadczenie w rozwoju osobistym (trener)
  • Wykształcenie wyższe z dziedziny inżynierii produkcji
  • Znajomość systemów jakości – TQM, Six Sigma itp.
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania
  • Umiejętność przeprowadzania analiz wskaźników KPI
Jesteś zainteresowany/a?

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Samasz Sp. z o.o. z siedzibą w Zabłudowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Zadaj pytanie