24.10.2016
Kategoria: Wydarzenia
Wydrukuj

Zakończył się Doroczny Zjazd Dilerów marki SaMASZ (22.10.2016 r). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm dilerskich oraz kadra zarządzająca SaMASZ Sp. z o.o.

Doniosłym wydarzeniem podczas zjazdu była uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej Fabryki SaMASZ w Zabłudowie. W oficjalnej ceremonii udział wzięli licznie przybyli dilerzy, co jest dla nas niezwykle ważnym faktem, pozytywnie rzutującym na nasze wzajemne relacje. W czasie spotkania, podsumowana została współpraca w sezonie handlowym 2015/2016 r. oraz omówiono strategię i plany rozwoju firmy. Wręczone zostały także wyróżnienia za wyniki sprzedaży w klasyfikacji TOP 10 za największą sprzedaż w klasyfikacji ogólnopolskiej i regionalnej, za najlepszy debiut, za największy wzrost sprzedaży, za najlepiej prowadzoną działalność marketingową, serwisową i sprzedaż części zamiennych. W mijającym sezonie najwyższą sprzedaż produktów z logo SaMASZ w klasyfikacji ogólnopolskiej zanotowały firmy: Korbanek, Fricke Mrągowo i Agromarket Jaryszki.

Tradycją zjazdów stało się także wspólne kibicowanie na stadionie miejskim w Białymstoku podczas meczy rozgrywanych przez Jagiellonię Białystok, którą wspieramy nie tylko dopingiem ale również jako Sponsor Premium. Tym razem wynik pozostawił sporo do życzenia, pomimo to zachowaliśmy pozycję wicelidera ;)

 

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Zadaj pytanie