OFERTA

SPIN F


Dane techniczne

 

Typ SPIN F
Załadunek beli przedni
Średnica owijanych bel [mm] 1000-1200
Szerokość folii [mm] 500/750
Liczba obrotów stołu [obr.] 24/16
Czas owinięcia bel [min] 2/1,3
Ogumienie 23x8.50x12.10 PR
Gabaryty maszyny:
Długość [mm] 5220
Szerokość [mm] 2200
Wysokość [mm] 2500
Masa [kg] 1250
Moc ciągnika [KW] min. 30
Mocowanie do ciągnika dolny zaczep
Stawiacz bel standard - hydrauliczny
Odcinanie folii automatycznie

 

W związku ze strategią ciągłego rozwoju, SaMASZ zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne zawarte na stronie internetowej mają charakter orientacyjny. Niektóre z podanych elementów wyposażenia są opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat gwarancji, bezpieczeństwa oraz produktów skontaktuj się z lokalnym dilerem SaMASZ.

Lista dilerów: http://www.samasz.pl/dilerzy

Informacje szczegółowe

 

owijarka samozaładowcza SPIN F SaMASZ

 

SPIN F

 

Owijarki służą do owijania pojedynczych bel siana o odpowiedniej wilgotności z traw i roślin motylkowych, wykorzystywanych do zakiszania w postaci sianokiszonki. Zadaniem owijania folią jest odcięcie wpływu czynników zewnętrznych na masę siana uformowanej beli umożliwiając zaistnienie właściwych procesów fermentacyjnych wewnątrz owiniętego balotu.

owijarka samozaładowcza SPIN F SaMASZ SPIN F - owijarka samozaładowcza z przednim chwytakiem załadowczym, zapewniającym szybką i efektywną pracę. Takie rozwiązanie umożliwia pracę w tym samym kierunku jak prasą (wzdłuż pola), zapewnia szybki załadunek beli, owijanie folią w czasie przejazdu do następnej beli i dużą wydajność.
Po zakończeniu procesu owijania, bela delikatnie stawiana jest na denku poprzez hydraulicznie sterowany stawiacz bel, co redukuje ryzyko uszkodzenia folii. Maszyna wyposażona jest w nowoczesny, uniwersalny podajnik na folię o szerokości 500 mm  i 750 mm. Specjalna konstrukcja czterech wałów obrotowych zapobiega ślizganiu się beli podczas owijania.

Galeria

Instrukcje

INSTRUKCJE OBSŁUGI
 

Owijarka samozaładowcza

 

SPIN S

SPIN F

  IN129PL   2,15 MB