OFERTA

SPIN S


Dane techniczne

 

Typ SPIN S
Załadunek beli boczny
Średnica owijanych bel [mm] 1000-1200
Szerokość folii [mm] 500/750
Liczba obrotów stołu [obr.] 24/16
Czas owinięcia bel [min] 2/1,3
Ogumienie 10.0/80-12.10 PR
Gabaryty maszyny:
Długość [mm] 4350
Szerokość [mm] 2450
Wysokość [mm] 2380
Masa [kg] 950
Moc ciągnika [KW] min. 30
Mocowanie do ciągnika zaczep rolniczy lub zaczep górny
transportowy
Stawiacz bel opcja - mechaniczny
Odcinanie folii automatycznie

 

W związku ze strategią ciągłego rozwoju, SaMASZ zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne zawarte na stronie internetowej mają charakter orientacyjny. Niektóre z podanych elementów wyposażenia są opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat gwarancji, bezpieczeństwa oraz produktów skontaktuj się z lokalnym dilerem SaMASZ.

Lista dilerów: http://www.samasz.pl/dilerzy

Informacje szczegółowe

 

owijarka samozaładowcza SPIN S SaMASZ

 

 

SPIN S

 

 

Owijarki służą do owijania pojedynczych bel siana o odpowiedniej wilgotności z traw i roślin motylkowych, wykorzystywanych do zakiszania w postaci sianokiszonki. Zadaniem owijania folią jest odcięcie wpływu czynników zewnętrznych na masę siana uformowanej beli umożliwiając zaistnienie właściwych procesów fermentacyjnych wewnątrz owiniętego balotu.

owijarka samozaładowcza SPIN S SaMASZ SPIN S - owijarka samozaładowcza posiada boczny chwytak załadowczy, zapewniający szybką i efektywną pracę, ponieważ zbiór i owijanie odbywa się w czasie przejazdu do następnej beli lub do miejsca składowania. Maszyna wyposażona jest w urządzenie odcinająco-chwytające folię, dzięki któremu ingerencja użytkownika wymagana jest tylko przy zakładaniu nowej rolki folii. Po zakończeniu procesu owijania, bela może być stawiana na denku za pomocą niezawodnego mechanicznego stawiacza bel, co redukuje ryzyko uszkodzenia folii.

 

Galeria

Instrukcje

INSTRUKCJE OBSŁUGI
 

Owijarka samozaładowcza

 

SPIN S

SPIN F

  IN129PL   2,15 MB