OFERTA

Lift


Dane techniczne

 

Typ Lift 70
Wymiary gabarytowe [m] długość 0,90
szerokość 0,45
wys. max 1,86
wys. min. 1,35
Zakres pracy [m] 0,7
Nośność [kg] 1500
Ciśnienie nominalne [MPa] 16
Masa [kg] 240

W związku ze strategią ciągłego rozwoju, SaMASZ zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne zawarte na stronie internetowej mają charakter orientacyjny. Niektóre z podanych elementów wyposażenia są opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat gwarancji, bezpieczeństwa oraz produktów skontaktuj się z lokalnym dilerem SaMASZ.

Lista dilerów: http://www.samasz.pl/dilerzy


Informacje szczegółowe

 

Podnośnik uniwersalny Lift 70 jest urządzeniem podnoszącym o skoku roboczym 0,7 m, przeznaczonym do pojazdów samobieżnych nie posiadających własnego zaczepu z podnoszeniem. Umożliwia on szybką agregację oraz pracę
z maszynami posiadającymi trzypunktowy układ zawieszenia Kat. II. Został on zaprojektowany tak aby mógł podnieść do 1,5 t i wytrzymać napór 12 t.
Sprawdzona wszechstronnie konstrukcja oraz prawidłowy dobór materiałów zapewniają wysoką niezawodność
i trwałość naszych wyrobów. Szczególnie przydatny w przypadku montażu pługów śnieżnych na ciągnik bez przedniego TUZ.
Lift 70 składa się ze stałej ramy mocowanej do pojazdu stanowiące układ prowadzący
oraz przesuwanego siłownikiem ruchowego wózka, na którym mocuje się maszynę.
_B246111 Lift 70 został zaprojektowany, jako podnośnik uniwersalny zarówno do pojazdów samochodowych jak też do ciągników rolniczych i komunalnych.
Wykonujemy też montaż na indywidualne zamówienie w przypadku, gdy pojazd nie posiada płyty DIN. Oferujemy zaczep na płytę DIN 76060 typ A / PN-EN 15432 typ F1

Galeria

 

Instrukcje

INSTRUKCJE OBSŁUGI
 

Podnośnik uniwersalny

 

LIFT 70

  IN168PL   1,25 MB