Firma SaMASZ - od 1984 roku na rynku !

 

 

    Firma SaMASZ należy do czołówki europejskich producentów maszyn rolniczych. Jesteśmy solidnym przedsiębiorstwem o innowacyjnym zacięciu i ciągłym głodzie rozwoju. Jednak to nie powyższe zalety stały się głównym czynnikiem naszego sukcesu. Jego prawdziwym fundamentem było marzenie, które zrodziło się w sercu inżyniera Antoniego Stolarskiego, założyciela przedsiębiorstwa.

 

Młody Antoni Stolarski przekuł swoją pasję projektowania maszyn rolniczych w interes, który dzisiaj pomaga setkom tysięcy polskich i zagranicznych rolników, okiełznać jeden z najpiękniejszych, ale także najbardziej wymagających żywiołów, jakim jest ziemia.
firma

   Wiemy o tym, że uprawa roli jest skomplikowanym procesem, który składa się z wielu różnych, oddziałujących na siebie czynników. Dlatego jako firma budująca maszyny rolnicze, pilnie śledzimy światowe trendy rynku agrarnego, bardzo często sami je wyznaczając. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że dostrzegamy to, co dla mniej znających branżę, wcale nie jest takie oczywiste. Do tej pory, wyprodukowaliśmy już ponad 110 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych.

 

Nasze produkty tworzymy z pasją i w ścisłej współpracy z naszymi klientami, dzięki czemu produkowane przez nas maszyny zaspokajają najważniejsze potrzeby rolników. A obecnie jest to czystość zbieranej paszy, uzyskana dzięki stworzonym przez nas niezwykle precyzyjnym mechanizmom koszenia. Czysta pasza, jak wiadomo, jest najbardziej wartościowym pokarmem dla bydła, a nasze maszyny są gwarancją zebrania czystych plonów.

 

W 2015 roku firma SaMASZ ustanowiła Światowy Rekord Guinnessa, którego do dzisiejszego dnia nikt nie zdołał pobić. Swoim zestawem 3 kosiarek dyskowych, w ciągu 8 godzin skosiliśmy, areał równy 96,2 ha. W ten sposób potwierdziliśmy rekordową wydajności produkowanych przez nas maszyn.

Cały czas prężnie się rozwijamy, pchani do przodu siłą płynącą z pasji do tworzenia nowych, najwyższej jakości maszyn. Od ponad 30 lat produkujemy nie tylko maszyny rolnicze, ale posiadamy także bogatą ofertę maszyn komunalnych, takich jak ramiona wysięgnikowe, kosiarki bijakowe, pługi odśnieżne i posypywarki.

 

Dla naszych klientów jesteśmy tym, kim powinniśmy być, czyli partnerem biznesowym i wsparciem serwisowym. Dzięki temu w ciągu 48 godzin nasi doświadczeni mechanicy dojadą wszędzie tam, gdzie będą potrzebni i rozwiążą każdy problem. Nasz firmowy sklep z częściami zamiennymi, prowadzi błyskawiczną sprzedaż wysyłkową. Doskonale rozumiemy, że w sezonie, każda godzina jest na wagę złota.

 

Dodatkowo jako pierwszy producent w Europie, oferujemy 2 letnią gwarancję na maszyny rolnicze. A klientom z terenu Polski zapewniamy dowóz zamówionych maszyn bez dodatkowych opłat.

 

Nasi partnerzy to ponad 50 firm na terenie Polski oraz 70 firm za granicą.

W 2014 roku wkroczyliśmy na rynek rosyjski - zakładając spółkę SaMASZ RU. Natomiast w 2015 roku otworzyliśmy pierwsze przedstawicielstwo za oceanem - SaMASZ North America LLC, oparte o rozbudowaną sieć dilerską - gdzie systematycznie dostarczamy maszyny. Nasze główne rynki eksportowe to: Niemcy, Rosja, Łotwa, Finlandia i Irlandia. Maszyny dostarczamy również na tak egzotyczne rynki jak: Turcja, Albania, Arabia Saudyjska, Japonia, Korea Pd. Peru,  Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Algieria i wiele innych.

Z każdym rokiem stajemy się bogatsi o wiedzę i doświadczenie. Z zapałem zamieniamy je na rozwiązania, dzięki którym tworzymy nowoczesne maszyny rolnicze, będące dla rolnika prawdziwym partnerem w pracy. To pasja inspiruje nas do działanie, dzięki niej tworzymy wielkie rzeczy.


inż. Antoni Stolarski - Właściciel

wraz z załogą


 

Firma SaMASZ została założona w 1984r. Dzięki ciągłemu rozwojowi osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych do zielonek.Naszym głównym produktem są różnego rodzaju kosiarki.
 
Copyright © 2009 SaMASZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez JAWAS Jakub Wasilczuk