Wydrukuj

Spychacz do pryzm KOMBI 450H

Spychacz do pryzm kukurydzy i materiału zielonkowego

Spychacz do pryzm KOMBI 450H
Przesuń w lewo / prawo

Zadaniem spychacza do pryzm jest ułatwienie i przyśpieszenie rozgarniania i wyrównywania masy zielonej podczas tworzenia pryzm przeznaczonych pod zakiszanie. Spychacze mają możliwość montażu na przednim i tylnym TUZ-ie ciągnika. Od spodu zamontowane są odporne na ścieranie, wymienne lemiesze. Boczne zgarniacze sterowne są hydraulicznie z kabiny ciągnika.

 Nowość
KOMBI 450H
KOMBI 500H
Szerokość robocza [m] 4,50 5.00
Szerokość transportowa [m] 3,00 3.00
0,95 1.20
Moc ciągnika [KM] 200 250
Kategoria zaczepu TUZ II / III II/III
Masa [kg] 980 1030

W związku ze strategią ciągłego rozwoju, SaMASZ zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne zawarte na stronie internetowej mają charakter orientacyjny. Niektóre z podanych elementów wyposażenia są opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat gwarancji, bezpieczeństwa oraz produktów skontaktuj się z lokalnym dilerem SaMASZ. Lista dilerów >

• Solidna budowa • TUZ kat. II/III • Listwy zgarniające ze stali trudnościeralnej po obu stronach odkładnicy • Odkładnice hydraulicznie przestawiane (niezależnie)

Prospekty / Katalogi
Znajdź dealera Zadaj pytanie