Jesteśmy producentem wysokiej jakości maszyn rolniczych oraz komunalnych.
Jeśli zależy Ci na pozyskaniu najwyższej jakości paszy, efektywności pracy i profesjonalnym wsparciu technicznym, to jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby.

W dynamicznym rozwoju wspiera nas bliski kontakt z klientem. Prowadzimy partnerski dialog i jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów, zarówno tych obecnych, jak i przyszłych. Dzięki temu możemy produkować nowoczesne maszyny, które nadążają za zmieniającymi się potrzebami, stając się tym samym niezastąpionym partnerem w pracy.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Posiadamy 40 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn
  • Wyprodukowaliśmy ich ponad 160 000
  • Zatrudniamy ponad 800 pracowników
  • Produkujemy innowacyjne maszyny zielonkowe (kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki) i komunalne (ramiona wysięgnikowe, kosiarki bijakowe, pługi odśnieżne, posypywarki, zamiatarki)
  • Jesteśmy pierwszym producentem w Europie, który oferuje 2 letnią gwarancję

Sprzedajemy maszyny do ponad 70 krajów, m.in. takich jak: Niemcy, Stany Zjednoczone, Irlandia, Włochy, Niderlandy, Hiszpania, Francja, Irlandia, Czechy, Łotwa i wielu innych. Jesteśmy tym samym jednym z najlepiej rozwijających się polskich przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu. Dlatego wybierając maszyny SaMASZ, dokonujesz wyboru najlepszego z możliwych!

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zadzwoń lub napisz, na pewno odpowiemy!
Zadaj pytanie