01.01.2015
Kategoria:
Wydrukuj

SaMASZ to jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych z 39-letnim doświadczeniem.

Z życia firmy:

Liczne targi krajowe i zagraniczne, szkolenia handlowców dilerów w ramach Akademii SaMASZ, wizyty gości w fabryce w Zabłudowie, nagrody i wyróżnienia oraz sukcesy SaMASZ Rally Team – tak można podsumować sezon 2021/2022. Zobaczcie skrót najważniejszych wydarzeń z minionego sezonu.

Szeroka oferta maszyn SaMASZ prezentowanych podczas wystawy Agro Show 2022 w Bednarach. O naszych nowościach, dziennikarzom Wiadomości Rolniczych Polska, opowiedział Andrzej Panasiuk Zastępca Dyrektora Ośrodka Badawczo-Rozwojowego SaMASZ.

Pługi odśnieżne, posypywarki, kosiarki bijakowe, ramiona wysięgnikowe i głowice robocze! A do tego porady ekspertów oraz pokazy pracy maszyn – tak wyglądały Manewry Komunalne SaMASZ, które już po raz trzeci zorganizowaliśmy przed siedzibą naszej firmy. Zobaczcie, jak było!

Obejrzycie relację z Manewrów Łąkowych zorganizowanych wspólnie z firmą Kracik w Nowym Targu. Zobaczcie, jak nasze maszyny spisały się podczas pokazów.

Pokazy pracy maszyn do zbioru zielonki, porady eksperckie, rozmowy z handlowcami, zwiedzanie fabryki i wspólne grillowanie - tak w skrócie wyglądały Manewry Łąkowe w Zabłudowie.

Relacja z pokazów pracy maszyn SaMASZ zorganizowanych z firmą Agromep S.A. w Suminie (woj. kujawsko-pomorskie).

Jak wygląda proces produkcji naszych maszyn? Jakie inwestycje realizujemy w fabryce? W jaki sposób dbamy o wysoką jakość produkowanego sprzętu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w rozmowie dziennikarzy Wiadomości Rolniczych Polska z Szefem Produkcji Adamem Nazarukiem i Kierownikiem Działu Wspomagania Jakości SaMASZ Łukaszem Korenkiewiczem.

22.10.2021 r. zorganizowaliśmy VII Doroczny Zjazd Dilerów SaMASZ, podczas którego podsumowaliśmy sezon sprzedażowy 2020/2021 oraz nagrodziliśmy naszych najlepszych dilerów i handlowców.

Kosiarki bijakowe, ramiona wysięgnikowe, głowice robocze do ramion wysięgnikowych, a także nowości produktowe - posypywarki IceSTORM można było zobaczyć podczas II Manewrów Komunalnych, zorganizowanych we wrześniu 2021 r. przy siedzibie firmy SaMASZ w Zabłudowie. Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z naszą ofertą maszyn komunalnych, a także obserwacji ich w trakcie pracy.

Event integracyjny? Oczywiście, że TAK! W SaMASZu dajemy z siebie wszystko, nie tylko w pracy - podczas zabawy też. Był Zenek, Buenos, taniec, muzyka, śpiew, konkursy... grill&beer, zresztą czego nie było... zobaczcie sami!

W czerwcu 2021 r. wspólnie z podlaskimi dilerami MAX-ROL, Agro Rolnik Śniadowo, Fricke Podlasie i KS AGRO w Zabłudowie zorganizowaliśmy pokazy pracy maszyn zielonkowych: kosiarek, przetrząsaczy, zgrabiarek SaMASZ oraz ciągników rolniczych czołowych marek - Deutz-Fahr, John Deere i Zetor. Podlascy rolnicy mieli okazję zobaczyć, jak pracują zestawy ciągników z maszynami zielonkowymi.

Uroczyste otwarcie II Hali Ośrodka Badawczo-Rozwojowego SaMASZ odbyło się w połowie czerwca 2021 r. Rozbudowa hali o kolejne 667m² umożliwiła pracę nad prototypami większych i bardziej złożonych modeli maszyn.

Wspólnie z naszym dilerem Fricke w Pasłęku zorganizowaliśmy Manewry Łąkowe. Zaprezentowano na nich m.in. flagowy zestaw kosiarek GigaCUT 861 STH z KDF 341S. Podczas pokazów maszyn można było także zobaczyć i przetestować kosiarki dyskowe: XT 340, KDF 300, KT 301 H, TORO 342, Sambę 300 F, Sambę 320, przetrząsacz P6-771 oraz zgrabiarki: 2 – karuzelową Z2 840H i grzebieniową Twist 600 P. Maszyny pracowały w towarzystwie ciągników marki John Deere, ładowarek marki Kramer oraz owijarek do bel marki Tanco.

W firmie pracuje siedmiu żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Antoni Stolarski, prezes SaMASZ, mówi o nich: „Posiadają szeroką wiedzę ogólną, wojskową i techniczną. To moi najlepsi pracownicy”.

We wrześniu 2020 r. przed siedzibą naszej fabryki w Zabłudowie, po raz pierwszy zorganizowaliśmy Manewry Komunalne. Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z naszą ofertą maszyn komunalnych – kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych, a także w pługów.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem "SaMASZ - Pasja, Profesjonalizm, Zaangażowanie". Dowiedzą się Państwo z niego co nas napędza do działania.

W czerwcu odpowiedzieliśmy na wezwanie i wzięliśmy udział w akcji #Gaszyn Challenge, żeby wesprzeć Kubusia, który walczy z ciężką chorobą. Zobaczcie jak pompowaliśmy dla niego i zachęcamy do wpłacania datków na jego leczenie: https://www.siepomaga.pl/kubus

W miesiącach maj - czerwiec częściej pojawialiśmy się w telewizji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym spotem telewizyjnym.

Mimo kryzysowej sytuacji na świecie, nasza fabryka się nie zatrzymuje. Na dowód tego, zachęcamy do zapoznania się z materiałem pokazującym jak działamy w czasie pandemii.

Zadaj pytanie