03.07.2015
Kategoria: Ogłoszenia
Wydrukuj
Rolnicy zainteresowani zakupem maszyn SaMASZ mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego.

Zakup nowych maszyn rolniczych wiąże się z szeregiem czynników, które bierzemy pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Często zdarza się, że realizacja planów okazuje się trudna lub wręcz niemożliwa do zrealizowania ze względów ekonomicznych, zwłaszcza w przypadku rodzinnych gospodarstw. Z kolei w przypadku większych gospodarstw - może to zatrzymać na jakiś czas inne inwestycje. W jednym, jak i drugim przypadku jest to uzależnione także od czynników zewnętrznych. Dlatego też warto rozważyć zakup maszyn w Finansowaniu Fabrycznym.

W erze stale rosnących stóp procentowych, wychodzimy naprzeciw potrzebom rolników i oferujemy dwie bardzo atrakcyjne opcje, z których przy 12 miesiącach kredytu SaMASZ pokrywa cały koszt odsetek!

Program Finansowania Fabrycznego dotyczy maszyn marki SaMASZ, sprzedawanych na terenie Polski przez autoryzowanych Dilerów SaMASZ.

Uwaga! Finansowaniem objęte są wyłącznie maszyny z linii zielonkowej. Program nie dotyczy maszyn komunalnych.

Finansowanie Fabryczne SaMASZ to atrakcyjna forma zakupu maszyn zielonkowych SaMASZ poprzez pożyczkę, skierowaną do wszelkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym, zarówno gospodarstw rodzinnych, jak i firm. Program obsługiwany jest przez Santander Leasing S.A.

W ramach programu Finansowania Fabrycznego oferowane są następujące modele promocyjnego finansowania:

Tabela
Zadaj pytanie