03.07.2015
Kategoria: Ogłoszenia
Wydrukuj
Rolnicy zainteresowani zakupem maszyn SaMASZ mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego.

Zakup nowych maszyn rolniczych wiąże się z szeregiem czynników, które bierzemy pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Często zdarza się, że realizacja planów okazuje się trudna lub wręcz niemożliwa do zrealizowania ze względów ekonomicznych, zwłaszcza w przypadku rodzinnych gospodarstw. Z kolei w przypadku większych gospodarstw - może to zatrzymać na jakiś czas inne inwestycje. W jednym, jak i drugim przypadku jest to uzależnione także od czynników zewnętrznych. Dlatego też warto rozważyć zakup maszyn w Finansowaniu Fabrycznym.

W erze stale rosnących stóp procentowych, wychodzimy naprzeciw potrzebom rolników i oferujemy dwie bardzo atrakcyjne opcje, z których przy 12 miesiącach kredytu SaMASZ pokrywa cały koszt odsetek!

Program Finansowania Fabrycznego dotyczy maszyn marki SaMASZ, sprzedawanych na terenie Polski przez autoryzowanych Dilerów SaMASZ i będzie trwał do 30 września 2022 r.

Uwaga! Finansowaniem objęte są wyłącznie maszyny z linii zielonkowej. Program nie dotyczy maszyn komunalnych.

Finansowanie Fabryczne SaMASZ to atrakcyjna forma zakupu maszyn zielonkowych SaMASZ poprzez pożyczkę, skierowaną do wszelkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym, zarówno gospodarstw rodzinnych, jak i firm. Program obsługiwany jest przez Santander Leasing S.A.

W ramach programu Finansowania Fabrycznego oferowane są następujące modele promocyjnego finansowania:

Tabela
Zadaj pytanie