03.07.2015
Kategoria: Ogłoszenia
Wydrukuj
Rolnicy zainteresowani zakupem maszyn SaMASZ mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

Zakup nowych maszyn rolniczych wiąże się z szeregiem czynników, które bierzemy pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Często zdarza się, że realizacja planów okazuje się trudna lub wręcz niemożliwa do zrealizowania ze względów ekonomicznych, zwłaszcza w przypadku rodzinnych gospodarstw. Z kolei w przypadku większych gospodarstw - może to zatrzymać na jakiś czas inne inwestycje. W jednym, jak i drugim przypadku jest to uzależnione także od czynników zewnętrznych. Dlatego też warto rozważyć zakup maszyn w Finansowaniu Fabrycznym.

Finansowanie Fabryczne SaMASZ jest programem dedykowanym maszynom marki SaMASZ, sprzedawanych na terenie Polski przez autoryzowanych Dilerów SaMASZ. Program obsługiwany jest przez Santander Leasing S.A.

SaMASZ Finansowanie Fabryczne to atrakcyjna forma zakupu maszyn zielonkowych SaMASZ poprzez pożyczkę, skierowaną do wszelkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym, zarówno gospodarstw rodzinnych, jak i firm.

W ramach programu Finansowania Fabrycznego oferowane są następujące modele promocyjnego finansowania:

SaMASZ Finansowanie Fabryczne
Zadaj pytanie