18.11.2017
Kategoria: Wydarzenia
Wydrukuj
W dniach 12-18 listopada 2017 roku w Hanowerze odbyła się kolejna edycja targów AGRITECHNICA, największej imprezy rolniczej na świecie, w której udział wzięło ponad 2900 wystawców z 52 krajów i aż 500 tysięcy odwiedzających.

Podczas wystawy już po raz piąty mieliśmy okazję zaprezentować swoje maszyny i jako jedyna polska firma zorganizowaliśmy międzynarodową konferencję prasową. Rozmach wydarzenia i obecność najbardziej liczących się w branży rolniczej producentów i klientów sprawiają, że targi AGRITECHNICA to doskonałe miejsce do budowania kontaktów biznesowych w branży oraz zapoznania się z najnowszymi nowinkami technologicznymi w rolnictwie.  

Korzystając z okazji, zaprezentowaliśmy swoje najbardziej popularne maszyny, w tym innowacyjny model kosiarki XT 390, posiadającej największą szerokość koszenia na świecie, montowanej na TUZ ciągnika i transportowanej w pozycji skośnej, co pozwala na wygodne przemieszczanie maszyny po drogach publicznych. Nie zabrakło również nowości przygotowanych na sezon 2018, do których należą takie maszyny jak:  

  • Alpina – kosiarka czołowa z lekką listwą Lite CUT
  • Nano 150 Hydro - kosiarka bijakowa czołowa do małych ciągników ogrodowych
  • Mido 220 – kosiarka bijakowa lekka
  • Kangu 220 – kosiarka bijakowa na pantografie
  • Jump 280 – jednolemieszowy ciężki pług odśnieżny

Stoisko SaMASZ cieszyło się dużą popularnością związaną z eksportem maszyn do 50 krajów w ramach współpracy z ponad 100 przedstawicieli za granicą.  

Byliśmy jednym z 60 polskich wystawców, którzy prezentowali swoją ofertę w Hanowerze, jednak jako jedyna firma krajowa zorganizowaliśmy konferencję prasową w centrum konferencyjnym Deutsche Messe. Odbyła się ona pod wymownym hasłem: SaMASZ na łąkach całego świata.  

Hasło przewodnie, jak się można domyśleć, nie jest przypadkowe, ponieważ odwzorowuje obecną politykę ekspansyjną firmy SaMASZ. Już dzisiaj posiadamy swoje dwie zagraniczne spółki SaMASZ Rosja i SaMASZ North America LLC, przecierając skutecznie szlaki dla polskiego biznesu za granicą.  

W konferencji SaMASZ uczestniczyło ponad 30 dziennikarzy czołowych, europejskich wydawnictw rolniczych, co gwarantuje nam dotarcie do jeszcze większego grona nowych klientów. Nie trudno zauważyć, że tegoroczne targi to kolejny przemyślany krok w kierunku dalszego rozwoju firmy SaMASZ. Dziękujemy za liczne przybycie klientom, dziennikarzom i innym zainteresowanym.  

Zapraszamy do fotogalerii:

Zadaj pytanie