02.04.2020
Kategoria: Ogłoszenia
Wydrukuj
Komunikat w związku z koronawirusem COVID-19
Środki Bezpieczeństwa Sa Masz 1

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszoną pandemią Koronawirusa i znacznym wzrostem zachorowań w Polsce, Zarząd SaMASZ Sp. z o.o. informuje, że praca i produkcja w fabryce w Zabłudowie odbywa się bez zakłóceń. Wdrożyliśmy wszelkie, niezbędne środki działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno naszym pracownikom jak i klientom. Niepraktykowane jest podawanie sobie rąk jak i spożywanie posiłków powyżej dwóch osób przy jednym stole. Każda osoba wchodząca na teren firmy poddawana jest pomiarowi temperatury bezdotykowym termometrem. Temperatura powyżej normy lub niepoddanie się badaniu skutkuje odmową wpuszczenia na teren firmy. Inne działania to przede wszystkim informowanie jak zapobiegać zarażeniu, udostępnienie pojemników z płynem do dezynfekcji rąk, zapewnienie maseczek ochronnych, odwołanie spotkań, wycieczek czy wizyt dilerskich w firmie, ozonowanie pomieszczeń.

Nasi menadżerowie regionalni pozostają do dyspozycji dilerów i klientów pod swoimi numerami telefonów i adresami e-mail. Sprzedaż części zamiennych realizowana jest za pomocą wysyłek kurierskich, po wcześniejszym zamówieniu online lub telefonicznym. Wizyty serwisowe odbywają się bez zakłóceń, przy zachowaniu nowych, bardzo rygorystycznych norm kontaktu z klientem.

Mamy nadzieję, że podjęte działania utwierdzą Państwa w przekonaniu o wysokich standardach bezpieczeństwa zachowanych w firmie SaMASZ oraz o naszej gotowości do sezonu zielonkowego.

Zadaj pytanie