27.09.2021
Kategoria: Wydarzenia
Wydrukuj
Ponad 530 wystawców i 125 tys. zwiedzających wzięło udział w tegorocznej Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach. Po roku nieobecności największe polskie targi rolnicze znów zawitały do Wielkopolski. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Wydarzenie było doskonałą okazją do zaprezentowania naszej oferty maszyn zielonkowych i komunalnych. Wśród nich największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się nowości - kosiarka bijakowa TITAN 860 i zgrabiarka FALCO 2.

AGRO SHOW to także możliwość spotkań i rozmów z naszymi klientami - rolnikami i przedstawicielami firm dilerskich. Cieszymy się, że oferta maszyn SaMASZ licznie przyciągnęła także uczniów szkół rolniczych.

Tegoroczna wystawa AGRO SHOW była dla nas dobrą okazją do podsumowania sezonu sprzedażowego 2019/2020 i nagrodzenia firm, które osiągnęły najlepsze wyniki handlowe w klasyfikacji regionalnej oraz wykazały się najlepszą współpracą serwisową i marketingową.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce do prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia za rok!

Zadaj pytanie