27.09.2022
Kategoria: Wydarzenia
Wydrukuj
Za nami kolejna edycja wystawy AGRO SHOW w Bednarach. Tegoroczne targi upłynęły pod znakiem prezentacji wielu nowości produktowych. Nie zabrakło ważnych wydarzeń z udziałem naszych klientów oraz przedstawicieli mediów.

Nowości produktowe, inwestycje, plany rozwojowe i wyniki sprzedażowe to główne tematy konferencji prasowej, którą zorganizowaliśmy podczas Agro Show 2022 w Bednarach. O najważniejszych kwestiach związanych z działalnością firmy mówił Jacek Stolarski wiceprezes SaMASZ, Leszek Szulc dyrektor ds. technicznych i produkcji oraz Sławomir Dobrzański dyrektor Ośrodka Badawczo-Rozwojowego. W konferencji wzięli udział przedstawiciele największych redakcji branżowych.

Podczas targów, na naszym stoisku nie zabrakło też ważnych wydarzeń z udziałem importerów i dilerów zagranicznych SaMASZ. Podsumowaliśmy dwa ubiegłe sezony sprzedażowe na rynkach zagranicznych. Przyznaliśmy nagrody w następujących kategoriach:

  • największa sprzedaż maszyn zielonkowych,
  • największa sprzedaż maszyn komunalnych letnich,
  • największa sprzedaż maszyn komunalnych zimowych,
  • najwyższy wzrost sprzedaży,
  • najlepsza współpraca marketingowa,
  • najlepiej prowadzona działalność z zakresu serwisu i części zamiennych.

Wśród gości pojawili się przedstawiciele z Niemiec, Francji, Irlandii, Litwy, Łotwy, Czech, Węgier, Ukrainy, a nawet Urugwaj.

Agro Show to doskonała okazja do prezentacji naszych nowości w ofercie maszyn. Odwiedzający tegoroczne targi mogli zapoznać się z konstrukcją nowej zgrabiarki FALCO 2. Maszyna charakteryzuje się czystością zbieranego materiału, który zawiera mniej popiołu i innych zanieczyszczeń. Czystość zbioru zapewniają rozwiązania, które przed wdrożeniem do produkcji są dokładnie testowane na rynku polskim, francuskim, holenderskim i amerykańskim. Inną zaprezentowaną nowością była kosiarki bijakoa MAMUT 860 TWIN o szerokości roboczej od 8,00 do 8,60 m z innowacyjnym układem hydraulicznego sterowania całą maszyną. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji oraz wysokogatunkowej stali S 700 odpornej na ścieranie, maszyna może być wykorzystywana do pracy w bardzo trudnych warunkach. Wśród innych nowości znalazła się m.in. kosiarka XT 340 W z bezpośrednim napędem walców z przekładni bez dodatkowych pośrednich napędów, a także zgrabiarka Z2-650 o szerokości roboczej od 5,90 m do 6,50 m z 11 -ramiennymi przekładniami kątowymi w zespołach roboczych.

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach, na ponad 131 tys. m2, swoje stanowiska zaprezentowało 641 wystawców. Wystawę w ciągu trzech dni odwiedziło ponad 71 tys. osób.

Zadaj pytanie