28.03.2022
Kategoria: Wydarzenia
Wydrukuj
Kosiarki, przetrząsacze i zgrabiarki SaMASZ na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. Tegoroczną wystawę odwiedziło blisko 50 tys. zwiedzających.

Targi rolnicze Agrotech co roku odwiedzają rolnicy z całego kraju. Na tegorocznej wystawie, w 9 halach, zaprezentowało się 350 firm m.in. z Polski, Austrii, Czech, USA i Włoch.

Oferta naszych maszyn zielonkowych - kosiarek, przetrząsaczy i zgrabiarek przyciągnęła zainteresowanych zakupem wysokiej jakości maszyn rolniczych. O ich właściwościach, przeznaczeniu oraz wyposażaniu opowiadali przedstawiciele handlowi SaMASZ.

Pierwszego dnia targów, o wyzwaniach współczesnego rolnictwa, przy pysznej kawie, na naszym stoisku rozmawiał Krzysztof Ciecióra wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi.

Maszyny zielonkowe SaMASZ to gwarancja uzyskania maksimum pełnowartościowej paszy ze skoszonego areału. Zastosowane w nich rozwiązania są pożądanym na całym świecie sprzętem, ponieważ w krótkim czasie można uzyskać pokos, który łatwo przerobić na wartościowy pokarm dla krów. Koszenie maszynami SaMASZ nie powoduje niszczenia darni. Pokos jest bardzo czysty, dlatego jego wartość energetyczna jest większa.

Zadaj pytanie