26.07.2023
Kategoria: Ogłoszenia
Wydrukuj
Finansowanie Fabryczne 0% na zakup wybranych modeli maszyn SaMASZ

Wprowadzamy specjalną ofertę Finansowania Fabrycznego 0% na wybrane serie maszyn. W skład programu wchodzą modele kosiarek dyskowych Samba, KDT, KDTC, KT, przetrząsacze P4 i P6 oraz zgrabiarka 1-karuzelowa zawieszana Z-410. Specjalna oferta oprocentowania obowiązuje od 26.07 do 30.09.2023 r.

Grafika Koło Socjal Finansowanie 0 800X800Px 2023

Niezależnie od tego programu, nadal obowiązuje Finansowanie Fabryczne 3,5 % na pozostałe modele maszyn, które nie wchodzą w skład programu Finansowania Fabrycznego 0%. Dzięki temu mają Państwo szeroki wybór i mogą skorzystać z dogodnych warunków finansowania dla różnorodnych maszyn, które spełnią Państwa indywidualne potrzeby*.

Program Finansowania Fabrycznego dotyczy maszyn marki SaMASZ, sprzedawanych na terenie Polski przez autoryzowanych Dilerów SaMASZ.

Finansowanie Fabryczne SaMASZ to atrakcyjna forma zakupu maszyn zielonkowych SaMASZ poprzez pożyczkę, skierowaną do wszelkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym, zarówno gospodarstw rodzinnych, jak i firm. Program obsługiwany jest przez Santander Leasing S.A.


Tabelka Finansowanie 0 27 07 2023 1

*Uwaga! Finansowaniem objęte są wyłącznie maszyny z linii zielonkowej. Program nie dotyczy maszyn komunalnych.

Zadaj pytanie