ZARZĄD

 

8

Antoni Stolarski
Prezes Zarządu
tel. 85 664 70 31
samasz@samasz.pl
 
Maciej Stolarski
Wiceprezes
tel.: 85 664 70 45
maciej.stolarski@samasz.pl
Stolarski Jacek
Jacek Stolarski
Wiceprezes

tel. kom.: 516 142 898

jacek.stolarski@samasz.pl

Sekretariat
tel.: +48 85 664 70 31,
+48 85 654 45 82, +48 85 654 45 84,
fax: +48 85 664 70 41

 

Imię i nazwisko Michalina Pawluczuk
Dział - funkcja Sekretarka
Numer bezpośredni 85 664 70 31
e-mail samasz@samasz.pl, sekretariat@samasz.pl
   

 

Dział Sprzedaży Krajowej: fax: +48 85 664 70 41, e-mail: handel@samasz.pl

 

Piotr Cebelinski

Imię i nazwisko Piotr Cebeliński
Dział - funkcja Kierownik Działu Handlu Krajowego i Spedycji
Tel. komórkowy 514 049 344
e-mail piotr.cebelinski@samasz.pl
 
Jakub_Zalesko
Imię i nazwisko Jakub Zalesko
Dział - funkcja Zastępca Kierownika ds. Spedycji Krajowej
Numer bezpośredni 85 664 70 45
Tel. komórkowy 506 491 159
e-mail jakub.zalesko@samasz.pl
 

Pawelski_Arkadius

Imię i nazwisko Arkadiusz Pawelski
Dział - funkcja Menedżer Regionu
Tel. komórkowy 502 265 934
Województwa

dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

e-mail arkadiusz.pawelski@samasz.pl
 

Imię i nazwisko Marek Majewski
Dział - funkcja Menedżer Regionu
Tel. komórkowy 508 118 412
Województwa

mazowieckie, podlaskie

e-mail marek.majewski@samasz.pl
 

Dominik Żmuda

Imię i nazwisko Dominik Żmuda
Dział - funkcja Menedżer Regionu
Tel. komórkowy 506 192 269
Województwa śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie
e-mail dominik.zmuda@samasz.pl
 

Imię i nazwisko Janusz Ferenc
Dział - funkcja Menedżer Regionu
Tel. komórkowy 504 216 585
Województwa pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie
e-mail janusz.ferenc@samasz.pl
 
Malyszko_Lech
Imię i nazwisko Lech Małyszko
Dział - funkcja Specjalista ds. Sprzedaży
Numer bezpośredni 85 664 70 45
Tel. komórkowy 797 324 494
e-mail lech.malyszko@samasz.pl
 
Imię i nazwisko Katarzyna Kossakowska
Dział - funkcja

Specjalista ds. Sprzedaży i Płatności

Numer bezpośredni 85 664 70 32
Tel. komórkowy 502 265 469
e-mail katarzyna.kossakowska@samasz.pl
 
Wojciech_Wilczewski
Imię i nazwisko Wojciech Wilczewski
Dział - funkcja Specjalista ds. Sprzedaży; Logistyka
Numer bezpośredni 85 664 70 45
Tel. komórkowy 502 710 704
e-mail wojciech.wilczewski@samasz.pl


Dział Eksportu: fax: +48 85 664 70 41, e-mail: export@samasz.pl

 

Wdziekonski_Karol
Imię i nazwisko Karol Wdziękoński
Dział - funkcja Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Numer bezpośredni 85 664 70 33
Tel. komórkowy 502 788 463
e-mail karol.wdziekonski@samasz.pl
 
3
Łukasz Łapiński

Menedżer Sprzedaży Eksportowej

Finlandia, Szwecja, Islandia, Francja,

W. Brytania, Irlandia, Hiszpania, Włochy, Grecja, Azja, Ameryka Pd. Australia i Nowa Zelandia, Północna Afryka

tel.: 85 664 70 34

tel. kom.: 507 129 993

lukasz.lapinski@samasz.pl
Agnieszka Kondraciuk
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 85 664 69 23

tel. kom.: 512 845 641

agnieszka.kondraciuk@samasz.pl
 
8
Adam Rydzewski

Menedżer Sprzedaży Eksportowej

Europa Śr. i Wsch., Kazachstan

tel.: 85 664 70 34

tel. kom.: 509 555 257

adam.rydzewski@samasz.pl
Katarzyna Kruk
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 85 664 70 33

tel. kom.: 519 856 952

katarzyna.kruk@samasz.pl

 

 
 
grzegorz_biedrzycki
Grzegorz Biedrzycki

Menedżer Sprzedaży Eksportowej

Niemcy, Austria, Szwajcaria, Kraje Beneluksu, Dania, Włochy, Norwegia, Kanada

tel.: 85 664 69 23

tel. kom.: 512 823 047

grzegorz.biedrzycki@samasz.pl
Marta_Bakun
Marta Bakun
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 85 664 69 23

tel. kom.: 512 845 633

marta.bakun@samasz.pl
 
 
 
grzegorz_biedrzycki
Krzysztof Borawski

Menedżer Sprzedaży Eksportowej

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej

tel.: 85 664 69 01

tel. kom.: 508 118 964

krzysztof.borawski@samasz.pl
 
 

 
 


Dział Marketingu: tel.: +48 85 664 69 10, e-mail: marketing@samasz.pl

 

Pawluczuk_Norbert
Imię i nazwisko Norbert Pawluczuk
Dział - funkcja Kierownik Działu Marketingu
Numer bezpośredni 85 664 69 10
Tel. komórkowy 508 119 027
e-mail

norbert.pawluczuk@samasz.pl

 
Imię i nazwisko Łukasz Kardasz
Dział - funkcja Specjalista ds. Promocji i Reklamy
Numer bezpośredni 85 664 69 10
Tel. komórkowy 506 283 767
e-mail lukasz.kardasz@samasz.pl
   
Imię i nazwisko Monika Hryniewicka-Rzędzian
Dział - funkcja Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego
Numer bezpośredni 85 664 69 10
Tel. komórkowy 501 232 274
e-mail monika.rzedzian@samasz.pl


Dział Zaopatrzenia i Magazynów: fax: +48 85 676 37 71, e-mail: zaopatrzenie@samasz.pl

 

5

Imię i nazwisko Paweł Modzelewski
Dział - funkcja Kierownik Działu Zakupów
Numer bezpośredni 85 664 70 48
Tel. komórkowy 515 291 219
e-mail pawel.modzelewski@samasz.pl

6

Imię i nazwisko Adam Sokołowski
Dział - funkcja Zastępca Kierownika Działu Zakupów
Numer bezpośredni 85 664 70 48
e-mail adam.sokolowski@samasz.pl
   

 

Dział Serwisu: fax: +48 85 664 70 49, e-mail: serwis@samasz.pl

 

Czarek_Piotrowski

Imię i nazwisko Kamil Koprzak
Dział - funkcja Kierownik Serwisu
Numer bezpośredni 85 664 69 17
Tel. komórkowy 500 030 950
e-mail serwis@samasz.pl

cybulski-janusz_113x150px

Imię i nazwisko Janusz Cybulski
Dział - funkcja Inżynier Serwisu
Numer bezpośredni 85 664 69 17, 85 664 69 19
Tel. komórkowy 509 067 104
e-mail serwis@samasz.pl

Trusiewicz_Andrzej

Imię i nazwisko Andrzej Trusiewicz
Dział- funkcja Inżynier Serwisu
Numer bezpośredni 506 491 312
Tel. komórkowy 690 490 791
e-mail serwis@samasz.pl

 

Marta Szypulska

Imię i nazwisko Marta Szypulska
Dział- funkcja Referent ds. Serwisu
Numer bezpośredni 506 491 312
e-mail serwis@samasz.pl

 

Dział Części Zamiennych: fax: +48 85 664 70 41, e-mail: sklep@samasz.pl

 

Czarek_Piotrowski

Imię i nazwisko Marcin Bruns
Dział - funkcja Kierownik Działu Części Zamiennych
Numer bezpośredni 85 664 70 43
Tel. komórkowy 511 467 880
e-mail marcin.bruns@samasz.pl
   

Adrian Brzostowski

Imię i nazwisko Adrian Brzostowski
Dział - funkcja Zastępca Kierownika Działu Części Zamiennych
Numer bezpośredni 85 664 70 43
Tel. komórkowy 502 710 702
e-mail adrian.brzostowski@samasz.pl
   

Imię i nazwisko Remigiusz Różański
Dział - funkcja Specjalista ds. sprzedaży
Numer bezpośredni 85 664 70 43
Tel. komórkowy 502 710 702
e-mail remigiusz.rozanski@samasz.pl
   

Imię i nazwisko Łukasz Pietruszajtys
Dział - funkcja Referent ds. sprzedaży
Numer bezpośredni 85 664 70 43
e-mail lukasz.pietruszajtys@samasz.pl
   

 


Dział Kadr: tel.: +48 85 664 70 47, e-mail: kadry@samasz.pl

Dział IT: tel.: +48 85 664 70 31, e-mail: it@samasz.pl

 

 

 

Uwaga:
Podane adresy służą wyłącznie do korespondencji służbowej.
Nie zgadzamy się na wykorzystywanie ich do wysyłania jakiegokolwiek rodzaju reklam, niezamówionych ofert oraz innych przesyłek masowych.
Wysyłając tego typu przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie.
Wysyłając pocztę na ten adres automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

 
Copyright © 2009 SaMASZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez JAWAS Jakub Wasilczuk