01.01.2015
Kategoria:
Wydrukuj

Użytkownicy naszych maszyn

Pierwszą maszyną SaMASZ w gospodarstwie pana Michała Janusza była zamiatarka. Obecnie, w codziennej pracy, wykorzystuje całą linię maszyn do zbioru zielonki: kosiarki, przestrząsacz i zgrabiarkę.

W Hodowli Roślin Smolice, maszyny SaMASZ służą od lat, a nowych modeli wciąż przybywa... Dlaczego? Posłuchajcie sami!

Dlaczego znowu SaMASZ? Doświadczenie z kosiarką tylną, z jakością koszenia, z obsługą tej maszyny, kosztami utrzymania, nie dały Panu Krzysztofowi Karczewskiemu z Aniołowa argumentu, aby zastanawiać się nad inna marką.

Zapraszamy na wizytę w Targoniach Wielkich, gdzie gospodarze zamienili wysłużone już kosiarki SaMASZ na nowy zestaw GigaCUT.

Pierwsza część naszej filmowej wizyty w Łodygowie na Mazurach. Rodzina Karwowskich to zadowoleni użytkownicy naszego zestawu GigaCUT.

Druga część z naszej wizyty w Łodygowie. Tutaj dowiecie się m.in. czemu Państwo Karwowscy wybrali nasz sprzęt, a nie producentów zachodnich.

Pan Jarosław Kowalewski to kolejny zadowolony użytkownik maszyn SaMASZ. Posłuchajcie, co ciekawego mówi o pracy naszych kosiarek, które radzą sobie świetnie nawet przy dużych prędkościach.

Kolejny zadowolony klient używający kosiarek firmy SaMASZ. W gospodarstwach doświadczalnych musi pracować sprzęt najwyższej klasy. Dlatego też, w gospodarstwie Dłoń należącym do Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, znajduje się nasz sprzęt.

Kosiarka dyskowa KDT i przetrząsacz serii P4 zapewniają Panu Marcinowi udane, zielone żniwa.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przeprowadzonego testu kosiarki dyskowej SaMASZ XT 390. Zobaczcie, jak maszyna sprawdziła się podczas pracy i jaka była opinia rolnika.

Zadaj pytanie