16.11.2019
Kategoria: Wydarzenia
Wydrukuj
Agritechnica 2019 22

Agritechnica to wiodące na świecie targi techniki rolniczej. Tegoroczny wynik wyraźnie to potwierdza: Około 2,820 wystawców z 53 państw, 450 tys. zwiedzających ze 152 krajów świata. Agritechnica jest swoistą giełdą nowości dla całej branży rolniczej, jest też światowym punktem spotkań branżowych.

SaMASZ już po raz szósty prezentował tu swoje maszyny. Na powierzchni 464 m2 pokazaliśmy w Hanowerze to, z czego jesteśmy szczególnie dumni, nasze mocne strony – ofertę maszyn zielonkowych i komunalnych skrojoną na światową miarę. Targi były również doskonałą okazją do prezentacji najnowszych filmów produktowych SaMASZ, które powstały w Bawarii. Bardzo zadowoleni jesteśmy także z rozmów z naszymi partnerami handlowymi, które przełożyły się na bezpośrednie zamówienia maszyn na rynki całego świata.
Pracę naszych handlowców na stoisku wspierali pracownicy dilerów z Niemiec, Austrii, Holandii, Irlandii, Rosji i USA. Każdy kolejny wyjazd na targi Agritechnica pozwala zdobywać nowe doświadczenie, które skutecznie wykorzystujemy do rozwoju firmy. Takie doświadczenia budują, uskrzydlają i dają niesamowitą energię i motywację do dalszych działań.

Wszystkim odwiedzającym stoisko SaMASZ podczas targów serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na kolejną edycję za dwa lata.

Do zobaczenia!

Zadaj pytanie